Loading

4 Aralık 2009 Cuma

Korel Thermal Hotel Resort Clinic & SPA :

Korel Thermal Hotel Resort Clinic & SPA :

331 toplam oda, 800 toplam yatak, 4 kral dairesi.

Spa merkezi, misafirlerin kişisel bakım ve dinlenme ihtiyaçlarını, konusunda uzman ekibi ve teknolojik üniteleri ile gerçekleştirmektedir. Termal su cenneti olan Afyon'un suyu kullanılarak SPA'da, termal havuzlar, yüzme havuzları, Türk hamamı, Sauna jakuzi, buhar banyoları, kuaför, masaj odaları, bitki banyoları, çamur banyoları, cilt ve vücut bakımları ile zayıflama üniteleri hizmet vermektedir.
Doğanın bir hediyesi olarak şifalı ve mineral bakımından zengin termal havuzlar, tedavi amaçlı termal banyolar ve her yaştan konuğumuz için açık / kapalı yüzme havuzları, su kaydırakları, buhar banyoları, saunalar hizmetinizdedir.


Sağlık Bakanlığı Ruhsat tarihi ve nosu :

05.12.2006/92

İşletmenin Adı/Türü Korel Thermal Resort Clinic&SPA (5 Yıldızlı )

İşletmenin Sahibi

Deva Termal Turizm ve Ticaret A.Ş

İşletmenin Adresi/Telefon /Web/mail
Afyonkarahisar-Kütahya Karayolu 13.km Afyonkarahisar

Tel. +90 272 252 22 22

Faks +90 272 252 22 52

mailto:info@korelthermal.com
http://www.korelthermal.com/
Dündar Termal
Afyon KOREL OTEL Bahşesinde hizmete giren Türkiyenin ilk ve tek BUTİK TERMAL VİLLA konsepti ile hazırlanan 24 adet villa. İçinde bulunan termal havuzda 24 saat sıcak kaplıca suyu. Sizin ve ailenizin huzurlu, rahat, konforlu, bir tatil geçirmeniz için özenle hazırladık. Gelin yılların yorgunluklarundan kurtulun. Korel Otel de bulunan FİZİK TEDAVİ kliniğinde ÜCRETSİZ tedavi olun. www.dundartermal.com
http://www.dundartermal.com Afyon

Dündar Termal
BUTİK TERMAL KONAKLAMA ARAYANLARA MÜJDE
http://www.dundartermal.com Afyon - Merkez

Yurt Pansiyon
YURT PANSİYON''''un var oluş amacı sizlerin evinizdeki rahatlığı, konforu aratmayacak kadar güzel konaklama imkanları sunmayı kendimize amaç olarak belirledik.
http://www.yurtpansion.com Afyon - Merkez


gazlıgölün su kapasitesi , ihsaniye gazlıgöl apart , ihsaniye gazlıgöl kaplıcaları , il özel idaresi gazlıgöl kaplıcası , kırkpınar villaları gazlıgöl

0 yorum:

Template by - Abdul Munir - 2008